ACİL SERVİS

    24 saat açık olan acil servis deneyimli ve dinamik ekibiyle hizmet vermektedir. Acil Serviste bulunan acil doktoru, sağlık memuru, hemşire, acil tıp teknisyeni görev yapmaktadır. Bu ekip tarafından değerlendirilen ve ilk müdahalesi yapılan hastaların sonraki tedavi süreçleri ile diğer uzman doktorlar tarafından değerlendirilmeleri sağlanabilmektedir. 

    Acil Serviste 24 saat boyunca bir hasta danışmanı ve bir güvenlik görevlisi çalışmakta, acil bakım hizmetinin kolay ve güvenilir bir ortamda verilmesine yardımcı olmaktadırlar. Ambulans ekibi tam donanımlı araçları ile, hastanemiz içinden ve dışarıdan gelebilecek her türlü hasta transfer talebini karşılamak üzere acil servis önünde hazır bulunmaktadır.

    Hastanemize acil başvuruda bulunan her hasta acil servisten hizmet alabilmektedir. Durumu değerlendirilen hastanın uygun tetkik ve tedavisi hemen yapılmakta, gerekiyorsa ilgili branş uzmanı en acil serviste bulunacak şekilde davet edilmektedir.

    Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil serviste 24 saat boyunca her türlü laboratuar tahlili ve röntgen çekimleri yapılabilmektedir. Hastanemiz ameliyathane ve yoğun bakım ürünlerinin her an hazır ve kolay erişilir konumda bulunmaktadır. Acil servise her branştan acil hastaya müdahale edilebilmekte olup, ileri tetkik ve tedaviye ihtiyaç duyan hastalar 112 acil yardım birim yönlendirilmesi koordinasyonunda ambulans ile sevki yapılabilmektedir.Dr. Erkan ERDOĞAN

Dr. Erkan ERDOĞAN

Dr. Serkan BAŞTEMİR

Dr. Serkan BAŞTEMİR